OTÁZKY A ODPOVĚDI


Co je Business View v Mapách Google?

Business View (dříve Fotografie firem) je virtuální interaktivní 360° prohlídka firemních prostor, postavená na technologii Street View. Využívá externích certifikovaných Google fotografů. Ulice jsou již zaznamenány samotným Googlem s maximálně možným pokrytím a provázány s mapovou vrstvou. Dalším logickým krokem je proto posunout virtuální prohlídku z ulice do objektů kolem, například do vaší prodejny, kavárny, fitness či kanceláře.

zobrazit realizovaná focení

Kde se zobrazí nafocená virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídka se bude vašim potenciálním i stávajícím zákazníkům zobrazovat při hledání na Google, na Google mapách, na Google+ profilu a na vašem firemním webu. Všechny tyto možnosti pomohou vaší pozici ve vyhledávání a zvýší tak váš náskok před konkurencí.

Mám již nafocenou virtuální prohlídku, lze ji použít v Google Mapách?

Klasické virtuální prohlídky nelze do této služby použít. Virtuální procházka pro Google Street View se fotí speciální metodou a zařízením, je třeba ji tedy nafotit znovu. Navíc klasická virtuální prohlídka se většinou fotí z jednoho stanoviště v jedné místnosti. Google prohlídka se fotí po určité dráze, postupně celým interiérem.

Jaké části firmy budou foceny?

Fotografujeme místa, kde firma přichází do kontaktu se zákazníky. S fotografem se můžete domluvit, která místa ve firmě chcete vyzdvihnout a která naopak z focení vynechat. Znovu bychom chtěli upozornit, že cílem fotografií je ukázat zákazníkům, co mají očekávat, pokud do Vaší firmy přijdou v běžný všední den.

Nenašli jste odpověd na Vaši otázku? Napište nám!