O SLUŽBĚ


Google Business View v Mapách Google nabízí vysoce kvalitní 360 interaktivní virtuální prohlícky vaší firmy s využitím technologie Street View a poskytne vašim stávajícím i potenciálním zákazníkům možnost prohlédnout si vaši provozovnu či obchod z pohodlí domova. Uživatelé mohou jednoduše virtuálně vejít do obchodu, studia, restaurace, ubytování přímo na Google Maps, nahlédnout do atmosféry a prostředí firmy a nechat se přesvědčit k osobní návštěvě.

Díky automatickému propojení s Vyhledáváním Google, Google Maps a Google+ se prokazatelně zlepšuje vaše pozice ve vyhledávání oproti vašim konkurentům, proto je výhodné vybrat si k nafocení vaší virtuální prohlídky certifikovaného Dobrého fotografa Google, který toto propojení může zaručit.

Virtuální prohlídka je optimalizována pro různá zařízení a je tak možné si ji prohlédnout na počítači, chytrém telefonu nebo tabletu. Jste tak pro vaše zákazníky dosažitelní na všech jejich přístrojích bez ztráty kvality.

Podle dostupných informací je v ČR kolem jednoho milionu firem a jejich počet každoročně stoupá. Nenechte se převálcovat konkurencí a buďte k zákazníkům o krok napřed. Virtuální prohlídka je jednorázová investice a nové klienty bezesporu přiláká. Fotíme nejen každou firmu, obchod, provozovnu, školu, knihovnu, instituci …, prostě každý subjekt, který se chce zviditelnit. Máte jedinečnou příležitost, neváhejte, kontaktujte nás!

CO DOSTANETE?

  • Moderní virtuální prohlídku vaší firmy propojenou s Vyhledáváním Google,Google Maps, Google+
  • Minimálně 10 profesionálních fotografií z interiéru k volnému využití
  • Prokazatelně lepší výsledky ve Vyhledávání Google
  • Slevu na fotografování každé další provozovny
  • Slevu na budoucí přefocení prostor
  • Možnost umístit virtuální prohlídku na vaše stránky

baner_virtualne360_opatovskahospoda